چه کتابی در زمینه مسائل تربیتی هست؟ کدوم برنامه تلویزیونی به کودک من کمک می کنه که آیات قرآن را حفظ کنه؟ برای تولد پسرم چه هدیه ای بگیرم؟ جشن عبادت دخترم چه کادویی بخرم؟ چطور می توانم به یادگیری ریاضی فرزندم کمک کنم؟ دی وی دی هست که بتونه به یادگیری مفاهیم علوم کمک کنه؟ چه بازی های آموزشی پیدا میشه؟ نرم افزار خوب تو بازار چی هست؟ چطور وسیله مناسب برای فرزندم را انتخاب کنم؟

این سوالات دغدغه خاطر بسیاری از والدین و مربیان است که تربیت و پروش کودکشان برایشان خیلی مهم است. شاید شما هم به دنبال محلی هستید که بتوانید مشخصات محصولات کودکان و نوجوانان را بررسی کنید و از نظرات شخصی و بدون گرایش تبلیغاتی استفاده کنندگان از این وسایل، مطلع شوید. این سایت تلاش دارد که کتاب (داستانی و غیر داستانی) ، رسانه های صوتی تصویری (برنامه های تلویزیونی، فیلم و کارتون – در قالب دی وی دی، سی دی و آنلاین)، اسباب بازی، گیم و پلی استیشن، اپلیکیشن و نرم افزار های بازی و آموزشی، وسایل آموزشی و کمک درسی را که برای کودکان و نوجوانان ساخته و منتشر شده اند را معرفی و نقد کند.

شما می توانید با ارائه نظرهای سودمند خود و دادن امتیاز به  کتاب، اسباب بازی، تولیدات و برنامه های مخصوص کودکان و نوجوانان، ما را در این مهم یاری کنید.

دسته‌ها: سایت

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.